10minuta lajme shqip blue1
Tayna - Sicko

16 Oct 2019
Muzik Shqip - Tayna - Sicko

Tayna - Sicko (Official Video), kengetarja e talentuar Tayna ka lansuar projektin e saj me te ri. kenga e re mban titullin "Sicko". kjo kenge eshte prodhuar me Muzik nga Cricket, ndersa me Tekst nga vet kengetarja. "Sicko" eshte realizuar me nje Klip shume te bukur te cilin e ka punuar kompania Imagine Films.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android