10minuta lajme shqip blue1
Donjeta Morina x Skerdi - Falma

20 Oct 2019
Muzik Shqip - Donjeta Morina x Skerdi - Falma

Donjeta Morina x Skerdi - Falma (Official Video), kengetari Skedri ka publikuar kengen e tij me te re. kenga e cila vjen ne bashkpunim me Donjeta Morina titullohet "Falma". kjo keng eshte prodhim e Bini Diez, kurse me Tekst te punuar nga Skerdi dhe Kennz. kenga "Falma" vjen e kompletuar me nje Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur produksioni XL Films.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android