10minuta lajme shqip blue1
Don Phenom - Shkune

26 Oct 2019
Muzik Shqip - Don Phenom - Shkune

Don Phenom - Shkune (Official Video), reperi Don Phenom po sjell vazhdimisht keng te reja ato solo dhe bashkpunime, se fundmi ai ka publikuar kengen e tij me te re e cila vjen solo. kenga e re titullohet "Shkune" dhe vjen e realizuar me Videoklip te cilin e ka prodhuar Max Production, kurse Muziken e ka realizuar Mixey dhe Tekstin e ka shkruar vet reperi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android