10minuta lajme shqip blue1
Ghetto Geasy feat Onat & Shaolin Gang - Moti

26 Oct 2019
Muzik Shqip - Ghetto Geasy feat Onat & Shaolin Gang - Moti

Ghetto Geasy feat Onat & Shaolin Gang - Moti (Official Video), reperi i njohur Ghetto Geasy dhe Onat kane publikuar projketin e tyre me te ri i cili vjen ne bashkpunim me grupin Shaoling Gang. kenga e tyre titullohet "Moti" dhe eshte e kompletuar me Klip te cilin e ka xhiruar Produksioni Imagine Films, kurse Muzika eshte prodhim i Bigdeal Records, gjithashtu per Tekstin eshte kujdesur Geasy, Onat dhe Shaolin Gang. kenga "Moti" eshte publikuar ne Youtube te kanali zyrtare BABASTARSchannel.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android