10minuta lajme shqip blue1
Fero - Jom rrit

26 Oct 2019
Muzik Shqip - Fero - Jom rrit

Fero - Jom rrit (Official Video), me ne fund eshte publikuar projekti i shume pritur nga reperi i njiohur Fero, kenga e tij e re vjen e prodhuar nga Lucry, ndersa per Video xhirimet eshte perkujdesur Sergen Isici. kenga e cila mban titullin "Jom rrit" eshte publikuar ne Youtube tek kanali personal FERO OFFICIAL.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android