10minuta lajme shqip blue1
Xhensila Myrtezaj - Paris

30 Oct 2019
Muzik Shqip - Xhensila Myrtezaj - Paris

Xhensila Myrtezaj - Paris (Official Video), kengetarja e njohur dhe shume e kerkuar Xhensila Myrtezaj ka publikuar kengen e saj me te re e cila mban titullin "Paris". kjo kenge e bukur e cila po pelqehet shume nga fansit e saj ka mbledhur plot klikime, kenga vjen me Tekst nga Muzik nga Pirro Cako dhe me Videoklip shume te bukur e cilin e ka punuar Eduard Grishaj.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android