10minuta lajme shqip blue1
Albana Azizi - Sa mire ta bona

30 Oct 2019
Muzik Shqip - Albana Azizi - Sa mire ta bona

Albana Azizi - Sa mire ta bona (Official Video), kenga "Sa mir ta bona" eshte publikuar ne Youtube te kanali ProduksioniARBONI . kjo keng gjithashtu vjen me Tekst te shkruar nga Floriant Salihu dhe Albana Abazi. ndersa Video xhirimet e klipit jane bere nga UrbanGraphics.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android