10minuta lajme shqip blue1
Tuna - Amoni

30 Oct 2019
Muzik Shqip - Tuna - Amoni

Tuna - Amoni (Official Video), kengetarja e mirnjohur dhe shume e ndjekur Tuna sapo ka lansuar projektin e saj te ri. kenga e cila eshte publikuar ne Youtube vjen me Muzik te prodhuar nga Armend Rexhepagiqi, ndersa me Tekst te punuar nga Aida Baraku. kenga poashtu vjen e realizuar me klip te cilin e ka punuar produksioni FullMoon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android