10minuta lajme shqip blue1
Diona Fona ft. EAZ - Ti je

01 Nov 2019
Muzik Shqip - Diona Fona ft. EAZ - Ti je

Diona Fona ft. EAZ - Ti je (Official Video), kengetarja Diona Fona ka publikuar kengen e saj te re. kenga e cila tiutllohet "Ti je" dhe vjen ne duet me Eaz, kjo keng eshte prodhim e A- Boom Productions, ndersaper xhirimet e klipit eshte kujdesur produksioni Imagine Films."Ti je" eshte publikuar ne Youtube te kanali zyrtare Diona Fona.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android