10minuta lajme shqip blue1
Albana Azizi - Sa mire ta bona

01 Nov 2019
Muzik Shqip - Albana Azizi - Sa mire ta bona

Albana Azizi - Sa mire ta bona (Official Video) kenga me e re e cila vjen nga Albana Azizi eshte publikuar ne Youtube. kenga prodhuar nga Flow Music, ndersa per Tekstin eshte kujdesur Floriant Salihu dhe vet Albana. kenga "Sa mir ta bona" vjen gjithashtu e kompletuar me Klip te cilin e ka punuar Urban Graphics.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android