10minuta lajme shqip blue1
Enis Bytyqi - Kujtime

01 Nov 2019
Muzik Shqip - Enis Bytyqi - Kujtime

Enis Bytyqi - Kujtime (Official Video), kengetari Enis Bytyqi ka lansuar projektin e tij e te ri. ky projekt vjen i realizuar nga Rrzon, ndersa Videoklipin e kengen e ka punuar Revangefilms, kengen poashtu mund ta gjeni tek kanali zyrtare Enis Bytyqi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android