10minuta lajme shqip blue1
Ergys Shahu - Karma

01 Nov 2019
Muzik Shqip - Ergys Shahu - Karma

Ergys Shahu - Karma (Official Video), kenga me e re e cila vjen e kenduar nga Ergys Shahu eshte publikuar. kenga titullohet "Karma" dhe eshte publikuar tek kanali ErgysShahuOfficial. kenga "Karma" vjen e realizuar me Muzik dhe Tekst nga Anxhelo Koci, kurse Videoklipin e ka prodhuar NdFilmPro.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android