Print this page

Ergys Shahu - Karma

01 Nov 2019
Muzik Shqip - Ergys Shahu - Karma

Ergys Shahu - Karma (Official Video), kenga me e re e cila vjen e kenduar nga Ergys Shahu eshte publikuar. kenga titullohet "Karma" dhe eshte publikuar tek kanali ErgysShahuOfficial. kenga "Karma" vjen e realizuar me Muzik dhe Tekst nga Anxhelo Koci, kurse Videoklipin e ka prodhuar NdFilmPro.

Rate this item
(1 Vote)