10minuta lajme shqip blue1
2Ton x Tika - TT

01 Nov 2019
Muzik Shqip - 2Ton x Tika - TT

2Ton x Tika - TT (Official Video), reperi i njohur dhe shume i pelqyer 2Ton ka ardhur me keng te re. kenga e re vjen ne bashkpunim me Tika.dueti i dyshes mban titullin "TT" dhe vjen me Tekst te shkruar nga vet Tika dhe 2Ton, poashtu Video xhirimet jane bere nga produksioni XL Films.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android