10minuta lajme shqip blue1
Dafina Zeqiri ft Varrosi - Ring Ring

02 Nov 2019
Muzik Shqip - Dafina Zeqiri ft Varrosi - Ring Ring

Dafina Zeqiri ft Varrosi - Ring Ring (Official Video), kengetarja Dafina dhe reperi i njohur nga Shqiperia Varrosi kane ardhur ne bashkpunim, kenga e dyshes mban titullin "Ring Ring" dhe eshte e realizuar me nje Videoklip shume te bukur te cilin e ka punuar produksioni Entermedia. kenga gjithashtu vjen e punuar me Tekst dhe Muzik nga vet Dafina dhe Varrosi. kengen e re mund ta gjeni ne Youtube tek kanali zyrtare
Dafina Zeqiri.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android