10minuta lajme shqip blue1
ZONI ft. FMS - Nuk e di

02 Nov 2019
Muzik Shqip - ZONI ft. FMS - Nuk e di

ZONI ft. FMS - Nuk e di (Official Video 2019), Artisiti me i ri i skenes shqipetare ZONI, sapo ka lansurar kengen e tij me te re. kenga e tij mban titullin "Nuk edi" dhe vjen ne duet me FMS.kjo keng e bukur vjen eksluzive ne Youtube tek kanali personal Mbreti Records. kenga e dyshes vjen e punuar me Tekst nga vet ZONI dhe FMS, poashtu me Video te xhiruar nga Luca Lederer.kenga menjeher pas publikimit ka marr shume pelqime.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android