10minuta lajme shqip blue1
Aferdita Demaku - Shoqnia e dhandrrit

06 Nov 2019
Muzik Shqip - Aferdita Demaku - Shoqnia e dhandrrit

Aferdita Demaku - Shoqnia e dhandrrit, kengetarja Aferdita Demaku sapo ka lasuar kengen e saj me te re e cila vjen per xhirimet e Vitit te Ri, kenga e saj titullohet "Shoqnia e dhendrit" dhe vjen eksluzive ne kanalin Mproduction. kenga vjen e punuar me Video nga MProduction kurse me Tekst dhe Muzik nga Kreshnik Avdiu.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android