10minuta lajme shqip blue1
Taulant Bajraliu - Zemra e Vdekur

06 Nov 2019
Muzik Shqip - Taulant Bajraliu - Zemra e Vdekur

Taulant Bajraliu - Zemra e Vdekur (Official Video), kengetari i njohur i shume baladave Taulant Bajraliu ka ardhur me kenge te re. kenga me e re e tij vjen e realizuar me Tekst nga Kreshnik Avdiu, kurse me Muzik dhe Orkestrim nga Egzon Bajraliu, poashtu kenga eshte e kompletuar me Kilp i cili vjen me montazh nga MProduction.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android