10minuta lajme shqip blue1
Shyhrete Behluli & Engji - Princesha e vellaut tone

06 Nov 2019
Muzik Shqip - Shyhrete Behluli & Engji - Princesha e vellaut tone

Shyhrete Behluli & Engji - Princesha e vellaut tone, kengetarja e mirnjohur dhe shume e dashur e publikut Shyhrete Behluli ka sjell kengen e saj me te re per Festat e Vitit te Ri, kengetarja kengen e saj e sjell ne duet me vajzen e saj Engji. kenga e dyshes mban titullin "Princesha e vellaut ton". kjo keng vjen me Video te prodhuar nga MProduction.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android