Print this page

Mozzik - Dhelper Dinake

08 Nov 2019
Muzik Shqip - Mozzik - Dhelper Dinake

Mozzik - Dhelper Dinake (Official Video), kenga me e re e reperit Mozzik eshte lansuar. projekti i ri mban titullin "Dhelper Dinake" dhe vjen eksluzive ne Youtube ne kanalin perosnal te reperit MOZZIK. kenga poashtu vjen e prodhuar nga Rzon, ndersa Teksti eshte shkruar nga vet reperi, kenga "Dhelper Dinake" vjen e realizuar me Videoklip te cilin e ka punuar produksioni Entermedia.

Rate this item
(1 Vote)