10minuta lajme shqip blue1
Flori Mumajesi - Thjesht te du

09 Nov 2019
Muzik Shqip - Flori Mumajesi - Thjesht te du

Flori Mumajesi - Thjesht te du (Official Video), kengetari i njohur i shume hiteve Flori Mumajesi po vazhdon te sjell projekte te reja. ai sapo ka bere publike kengen e tij me te re e cila mban titullin "Thjesht te du" dhe vjen e kompletuar me nje Videoklip shume te bukur te cilin e ka punuar Vello, ndersa Tekti dhe Muzika vjen nga vet Flori.kengen e re mund ta gjeni ne Youtube tek kanali zyrtare
FloriMumajesiOfficial.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android