10minuta lajme shqip blue1
LILEM - K.O

09 Nov 2019
Muzik Shqip - LILEM - K.O

LILEM - K.O (Official Video 2019), reperi me i ri i estrades Lilem po vazhdon te sjell kenge te reja, reperi sapo ka lansuar projektin e ri te shume pritur. kenga me e re e tij titullohet "K.O" dhe eshte publikuar ne Youtube tek kanali i njohur Mbreti Records. kenga "K.O" vjen e prodhuar nga Flow Music dhe me Tekst te shkruar nga vet Lilem, gjithashtu reperi kete kenge te bukur e ka finalizuar me Klip te cilin e ka realizuar Genc Ahmeti.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android