10minuta lajme shqip blue1
Kida - Malli

11 Nov 2019
Muzik Shqip - Kida - Malli

Kida - Malli (Official Video), kengetarja e njohur me fam Kida pas nje periudhe te gjat ka publikuar kengen e saj me te re. kenga e re e ka titullin "Malli" dhe vjen e prodhuar nga K-Master dhe Strike Beatz, kurse per Tekstin e kenges eshte kujdesur Lyrical Son, Kida dhe Erno. kenga "Malli" poashtu eshte e kompletuar me Videoklip shume te bukur i cili eshte xhiruar nga Sekuence Studio.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android