10minuta lajme shqip blue1
Fisniket & Gold AG - Ku je nise

11 Nov 2019
Muzik Shqip - Fisniket & Gold AG - Ku je nise

Fisniket & Gold AG - Ku je nise (Official Video), Grupi Fisniket dhe reperi Gold Ag kane ardhur ne bashkpunim, kenga e tyre titullohet "Ku je nis". kjo eshte kenga e pare mes tyre dhe po pelqehet nga fansat. per Muziken dhe Tekstin eshte perkujdesur Gold Ag dhe Agim Gerguri, kengen gjithashtu mund ta gjeni ne Youtube tek kanali Gold AG.

Rate this item
(2 votes)
More in this category: « Kida - Malli Vlla - B2N »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android