10minuta lajme shqip blue1
Vlla - B2N

16 Nov 2019
Muzik Shqip - Vlla - B2N

Vlla - B2N (Official Video), kenga e re e cila vjen e kenduar nga B2N eshte publikuar me Videoklip ne Youtube. kjo keng mban titullin "Vlla" dhe vjen e realizuar me Tekst dhe Muzik nga vet kengetari B2N.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android