10minuta lajme shqip blue1
Donjeta ft Skivi - Menemadhe

16 Nov 2019
Muzik Shqip - Donjeta ft Skivi - Menemadhe

Donjeta ft Skivi - Menemadhe (Official Video), reperi i njohur Skivi ka sjell kengen e tij me te re. kenga e re mban titullin "Menemadhe" dhe vjen ne duet me Donjeta. kjo eshte kenga e tyre e pare qe ata sjellin per se bashku. Teksti eshte punuar nga Skivi dhe Diez Music, gjithashtu Muziken e ka realizuar Beni Diez dhe Granit Gashi, kjo keng e bukur eshte e kompletuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar produksioni Imagine Films.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Vlla - B2N Enca - MWAH »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android