Print this page

Donjeta ft Skivi - Menemadhe

16 Nov 2019
Muzik Shqip - Donjeta ft Skivi - Menemadhe

Donjeta ft Skivi - Menemadhe (Official Video), reperi i njohur Skivi ka sjell kengen e tij me te re. kenga e re mban titullin "Menemadhe" dhe vjen ne duet me Donjeta. kjo eshte kenga e tyre e pare qe ata sjellin per se bashku. Teksti eshte punuar nga Skivi dhe Diez Music, gjithashtu Muziken e ka realizuar Beni Diez dhe Granit Gashi, kjo keng e bukur eshte e kompletuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar produksioni Imagine Films.

Rate this item
(0 votes)