10minuta lajme shqip blue1
Enca - MWAH

16 Nov 2019
Muzik Shqip - Enca - MWAH

Enca - MWAH (Official Video) kengetarja e shume ndjekur Enca ka lansuar kengen e saj me te re. kenga e saj e re vjen me titull "MWAH" dhe eshte e punuar me Klip te cilin e ka Max Production. kenga e sapo publikuar po pelqehet shume nga fansat e kengetares. kenga "MWAH" vjen e realizuar me Muzik nga Mixey Music, kurse Teksti eshte shkruar nga vet Enca.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android