Print this page

Enca - MWAH

16 Nov 2019
Muzik Shqip - Enca - MWAH

Enca - MWAH (Official Video) kengetarja e shume ndjekur Enca ka lansuar kengen e saj me te re. kenga e saj e re vjen me titull "MWAH" dhe eshte e punuar me Klip te cilin e ka Max Production. kenga e sapo publikuar po pelqehet shume nga fansat e kengetares. kenga "MWAH" vjen e realizuar me Muzik nga Mixey Music, kurse Teksti eshte shkruar nga vet Enca.

Rate this item
(1 Vote)