10minuta lajme shqip blue1
Teuta Selimi - Ja Fala

19 Nov 2019
Muzik Shqip - Teuta Selimi - Ja Fala

Teuta Selimi - Ja Fala (Official Video), kengetarja e njohur Teuta Selimi ka publikuar baladen e saj me te re. kenga titullohet "Ja fala" dhe vjen e realizuar poashtu me nje Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar Max Production. kenga "Ja fala" eshte punuar me Muzik nga Bini Diez ndersa Teksti eshte shkruar nga Fadil Topalli.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android