10minuta lajme shqip blue1
Adelina Berisha - Loti im

19 Nov 2019
Muzik Shqip - Adelina Berisha - Loti im

Adelina Berisha - Loti im (Official Video), kenga "Loti im" vjen e interpretuar nga kengetarja Adelina Berisha. kengetarja pas nje pauze te gjat ka lansuar kengen e saj me te re. kenga vjen e punuar nga Irkenc Hyka, kurse Tekstin e kenges e ka shkruar Petro Xhori.gjithashtu kjo keng eshte e kompletuare edhe me Klip shume te bukur i cili eshte prodhuar nga produksioni Imagine Films.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android