10minuta lajme shqip blue1
Fatima Ymeri ft Trimi - Amore

23 Nov 2019
Muzik Shqip - Fatima Ymeri ft Trimi - Amore

Fatima Ymeri ft Trimi - Amore (Official Video), kenga me e re e cila vjen nga Fatima Ymeri dhe Trimi eshte lansuar ne Youtube. kenga e re vjen me titull "Amore", kjo keng eshte e prodhuar nga Edlir Begolli, ndersa Tekstin e kenges e ka shkruar Trim Jetullahu dhe Edlir Begolli, kenga e dyshes eshte e kompletuar edhe me Videoklip te cilin e ka punuar produksioni Pro Video.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android