Print this page

Fatima Ymeri ft Trimi - Amore

23 Nov 2019
Muzik Shqip - Fatima Ymeri ft Trimi - Amore

Fatima Ymeri ft Trimi - Amore (Official Video), kenga me e re e cila vjen nga Fatima Ymeri dhe Trimi eshte lansuar ne Youtube. kenga e re vjen me titull "Amore", kjo keng eshte e prodhuar nga Edlir Begolli, ndersa Tekstin e kenges e ka shkruar Trim Jetullahu dhe Edlir Begolli, kenga e dyshes eshte e kompletuar edhe me Videoklip te cilin e ka punuar produksioni Pro Video.

Rate this item
(1 Vote)