10minuta lajme shqip blue1
Arilena Ara feat. Flori Mumajesi - Doja

23 Nov 2019
Muzik Shqip - Arilena Ara feat. Flori Mumajesi - Doja

Arilena Ara feat. Flori Mumajesi - Doja (Official Audio), kengetari i njohur Flori Mumajesi dhe kengetarja Arilena Ara kane publikuar baladen e tyre me te re. kenga e cila mban titullin "Doja" eshte publikuar ne Youtube si Audio. kjo balad e bukur e cila po pelqehet shume ka marre shum pelqime nga fanasat e dyshes. per kete keng te bukur eshte kujdesur Darko Dimitrov, kurse Tekstin e ka punuar Lindon Berisha. kjo keng poashtu eshte postuar ne kanalin zyrtare te Arilena Ara.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android