10minuta lajme shqip blue1
Capital T - Akull

23 Nov 2019
Muzik Shqip - Capital T - Akull

Capital T - Akull (Official Video), reperi i njohur per hite te shumta Capital T ka ardhur me projket te ri. kenga e sapo publikuar titullohet "Akull" dhe vjen me Muzik nga BO Beatz dhe Cano Milano. kenga gjithashtu vjen e shkruar me Tekst nga vet reperi. "Akull" eshte e realizuar edhe me nje Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar produksioni Imagine Films.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android