10minuta lajme shqip blue1
FMS x ZONI - E bukur je

23 Nov 2019
Muzik Shqip - FMS x ZONI - E bukur je

FMS x ZONI - E bukur je (Official Video 2019), kengetari ZONI dhe FMS kane publikuar bashkpunimin e tyre te ri. dyshja kengen e re sapo kane lansuar ne Youtube tek kanali zyrtare Mbreti Records. kenga e re mban titullin "E bukur je", kjo kenge e bukur eshte punuar me Muzik dhe Tekst nga vet dyshja FMS dhe ZONI, ndersa Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Luca Lederer. kenga menjeher pas publikimit ka marr shume pelqime dhe po vazhdon te klikohet shume.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android