10minuta lajme shqip blue1
Mimoza Shkodra - Fol Fol

28 Nov 2019
Muzik Shqip - Mimoza Shkodra - Fol Fol

Mimoza Shkodra - Fol Fol, kenegtarja Mimoza Shkodra ka publikuar kengen e saj me te re. kenga vjen me titull "Fol Fol" dhe eshte realizuar per xhirimet Festive te Vitit te Ri. per Tekstin e kenges eshte kujdesur Kreshnik Avdiu, ndersa Orkestrimi dhe Muzika eshte punuar nga Wirusi, kengen poashtu mund ta gjeni ne Youtube tek kanali EUROLINDI & ETC.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android