10minuta lajme shqip blue1
Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari

04 Dec 2019
Muzik Shqip - Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari

Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari (Official Video), kengetarja e njohur Shyhrete Behluli dhe reperi Gold AG kan bashkuar serish forcat dhe kane sjell kengen e tyre me te re.kjo keng mban titullin "Adem Jashari" dhe i eshte kushtuar per Festen e 28 Nentorit. kenga vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet Goldi, ndersa Videoklipi e ka realizuar Mproduction.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android