10minuta lajme shqip blue1
Elinel ft. Genc Prelvukaj - Bijt' e Shqipes

04 Dec 2019
Muzik Shqip - Elinel ft. Genc Prelvukaj - Bijt' e Shqipes

Elinel ft. Genc Prelvukaj - Bijt' e Shqipes, reperi Elinel ka lansuar projektin e tij me te ri i cili vjen ne bashkpunim me Genc Prelvukaj. kenga e dyshes titullohet "Bijt' e Shqipes dhe vjen e publikuar si Audio ne Youtube. kete keng te bukur e ka punuar Cricket, ndersa Teksti i kenges eshte shkruar nga vet Elinel dhe Genci.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android