10minuta lajme shqip blue1
Fero - Mama

04 Dec 2019
Muzik Shqip - Fero - Mama

Fero - Mama (PROD. BY LUCRY & SUENA), reperi Fero po vazhdon te sjell projekte te reja te cilat po pelqehet nga fansat e tij. Kenga e radhes mban titullin "Mama" dhe eshte e prodhuar nga Lucry dhe Suena. Kjo kenge e bukur eshte e publikuar ne Youtube te kanali personal i vet reperit FERO OFFICIAL.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android