10minuta lajme shqip blue1
ZONI - NAT (Official Video 2020)

07 Dec 2019
Muzik Shqip - ZONI - NAT

ZONI - NAT (Official Video 2020), kengetari me i ri i skenes Shqiptare ZONI po vazhdon te sjell kenge te reja dhe shume te bukura te cilat po pelqehet shume. ZONI pak minuta me pare ka lansuar kengen me te re e cila vjen me titull "Nat". Kjo kenge eshte e punuar me Video dhe Tekst nga vet ZONI, kurse Beat dhe Mixing e ka bere FMS. Kengen "Nat" mund ta gjeni ne Youtube te kanali personal Mbreti Records.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android