10minuta lajme shqip blue1
Shyhrete Behluli & Engji - Çikat beqare

12 Dec 2019
Muzik Shqip - Shyhrete Behluli & Engji - Çikat beqare

Shyhrete Behluli & Engji - Çikat beqare, kengetarja e njohur Shyhrete Behluli dhe Engji kane publikuar duetin e tyre me te ri. Kenga e re vjen eksluzive per Festat e Vitit te Ri. Kenga mban titullin "Çikat beqare" dhe eshte publikuar ne Youtube te kanali VizioniLibonia.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android