10minuta lajme shqip blue1
2Ton x Boyat - Wallahi Wallahi

12 Dec 2019
Muzik Shqip - 2Ton x Boyat - Wallahi Wallahi

2Ton x Boyat - Wallahi Wallahi (Official Video), reperi 2Ton po vazhdon te sjell projekte te reja te cilat po rezultojn shume te sukseseshme.Pak ore me pare reperi ka lansuar kengen e re e cila vjen ne bashkpunim me Boyat.Kjo kange mban titullin "Wallahi Wallahi" dhe vjen eksluzive ne Youtube te kanali personal 2TONoffical.Gjithashtu kenga eshte e punuar me Muzik dhe Tekst nga Boyat, 2Ton, Denk dhe Tonic, kurse Videoklipi eshte prodhuar nga Grandmedia.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android