10minuta lajme shqip blue1
Enis Bytyqi - Habibti

12 Dec 2019
Muzik Shqip - Enis Bytyqi - Habibti

Enis Bytyqi - Habibti (Official Video), kenga me e re e lansuar nga kengetari Enis Betyqi eshte publikuar.Kjo kenge titullohet "Habibti" dhe eshte e kompletuar me Videoklip shume te bukur.Gjithashtu kenga eshte e prodhuar nga Rrzon, kurse kengen mund ta gjeni te kanali zyrtare Enis Bytyqi.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android