10minuta lajme shqip blue1
Mozzik - Zemra ime

14 Dec 2019
Muzik Shqip - Mozzik - Zemra ime

Mozzik - Zemra ime (Official Video), reperi Mozzik po vazhdon te sjell projekte te reja. Reperi se fundi ka publikuar kengen e re e cila vjen me titull "Zemra ime".Kjo keng eshte e prodhuar nga Rrzon, ndersa Teksti e ka shkruar vet Mozzik.Kenga "Zemra ime" eshte poashtu e realizuar edhe me Videoklip per te cilin eshte kujdesur produksioni Entermedia.

 

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android