10minuta lajme shqip blue1
Irkenc Hyka ft Don Phenom - A Je Vetem

14 Dec 2019
Muzik Shqip - Irkenc Hyka ft Don Phenom - A Je Vetem

Irkenc Hyka ft Don Phenom - A Je Vetem (Official Video), kenga e cila ka vetem pak ore qe eshte publikuar ne Youtube vjen nga dyshja Irkenc Hyka dhe Don Phenom. Kjo eshte kenga e pare e cila bashkon dyshen. Kenga mban titullin "A je vetem" dhe eshte e punuar me Muzik dhe vet Irkenci, kurse Tekstin e ka punuar Endrit Mumajesi dhe Don Phenom. Kengen poashtu mund ta gjeni te kanali UnixMusic.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android