10minuta lajme shqip blue1
Ana Kabashi - Dashni

14 Dec 2019
Muzik Shqip - Ana Kabashi - Dashni

Ana Kabashi - Dashni (Official Video), kenga e cila vjen nga Ana Kabashi eshte lansuar ne Youtube. Kjo keng mban titullin "Dashni" dhe vjen e punuar me Muzik nga Massive Production, kurse Teksti eshte shkruar nga Ghulo. Poashtu kenga eshte e kompletuar edhe me Klip shume te bukur te cilin e ka prodhuar produksioni Imagine Films.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android