10minuta lajme shqip blue1
Butrint Imeri - M'ke rrejt

15 Dec 2019
Muzik Shqip - Butrint Imeri - M'ke rrejt

Butrint Imeri - M'ke rrejt (Official Video) kengetari i njohur dhe shume i famshem Butrin Imeri ka ardhur me kenge te re. Kenga e re vjen me titull "M'ke rrejt" dhe eshte e kompletuar me nje Videoklip shume te bukur te cilin e ka punuar Supercut. Kjo kenge e bukur eshte punuar me Muzik nga BigBang, kurse Teksti e ka shkruar vet Butrinti.Kengen gjithashtu mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare AVD Digital.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android