10minuta lajme shqip blue1
Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj

15 Dec 2019
Muzik Shqip - Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj

Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj (Official Video), kenga me e re "Vuj vuj vuj" e cila vjen nga kengetarja Dafina Zeqiri eshte lansuar. Kengetarja per realizimin e kenges ka punuar me Moneyz, ndersa Tekstin e ka shkruar vet Dafina dhe Elinel. Kenga gjithashtu eshte e kompletuar me Klip te cilin e ka prodhuar produksioni Entermedia. Kenga "Vuj vuj vuj" eshte publikuar ne Youtuebe te kanali personal
Dafina Zeqiri.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android