10minuta lajme shqip blue1
Lumi B x bardulla - Lamborghini Hustle

24 Dec 2019
Muzik Shqip - Lumi B x bardulla - Lamborghini Hustle

Lumi B x bardulla - Lamborghini Hustle (Official Video), reperi Lumi B pas ne pauze te gjate eshte rikthyer me keng te re. Kenga mban titullin "Lamborghini Hustle" dhe vjen ne bashkpunim me bardulla. Kjo keng eshte e punuar me Muzik nga Redbox dhe Cekicbeatz, ndersa Tekstin e ka shkruar vet dyshja Lumi B dhe bardulla. Kenga gjithashtu eshte e realizuar me Videoklip te cilin e ka prodhuar Sekuence.

 

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android